Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Amálie z Hulínského lesa


 

                Amálku jsem si pořídila, když má čubinka Kessinka (také kokří slečna) odešla do psího nebíčka. Zprva jsem si řekla, že nového psího kamaráda si nepořídím, ovšem u tohoto názoru jsem nevydržela dlouho.

                Neuběhlo ani 14 dní a já už pročítávala inzeráty podané ze psích útulků. Chtěla jsem si vzít novou fenečku z útulku, abych udělala dobrý skutek, ale bohužel měli jen samé pejsky. Štěňátka v tu dobu také nikdo nenabízel, a tak jsem byla ráda, když jsem objevila inzerát:..... prodám rok a půl starou čubinu..... Blesku rychle jsem na lákavý inzerát zavolala a vyptávala se na fenku,co a jak.? Její majitel mi sdělil, že je myslivec. A důvod, proč nabízejí Amálku je, že je na něho “moc měkká˝.No pro mě super,jako domácí mazlíčeksmileytak jsme se domluvili,že se na Amálku hned pojedu podívat,když jsem jí viděla,tak to bylo jasný,že je ta pravá a hned další týden jsem si pro ní jela. Pan myslivec, Jiří Němec nebyl sice rád, že z ní bude PRAŽSKÝ GAUČÁK, ale když zjistil, že se ji budu plně věnovat (chodit na dlouhé procházky, jezdit na chalupu,chodit do lesa, na kole, na běžkách), tak jsem ho nakonec přesvědčila, že u mne bude Amálka spokojená. A taky že jo. Hned druhý den, co se u nás zabydlela, si na mne Amálenka vytvořila až nezdravou závislost heart a tak jsem byla moc ráda, že ji mám.

                Panu Němcovi jsem podávala pravidelné informace, jak se Amálka má a co je nového a když pan Němec zjistil, že se Amálce věnuji, tak mi hned začal přemlouvat, že je Amálka hezká, ať jdeme na výstavu, že by mohla uspět. Tak jsme šly na jednu-druhou, tak hned pan Němec, ať si ji nechám uchovnit. Když jsem ji uchovnila, tak mi hned řikal, že by byla škoda, kdyby neměla pracovní zkoušku, tak mi zase nabulíkoval cool ať s ní udělám zkoušku pracovní. I přes má tvrzení, že to nikdy s ní nemohu udělat, když nejsem myslivec a vůbec tomu nerozumím. Hned mi ujistil: ,,Nebojte se, já Vám rád poradím". Něco mi poradil, něco jsem si musela naštudovat na netu a nakonec jsme to udělaly. A tak jsem ráda, že jsem dokázala, že je Amálka jen POLOVIČNÍ GAUČÁK cheeky cheeky cheeky když má tu pracovní zkoušku.

 

 

 

TOPlist